O spółce

Komercyjne Linie Autobusowe "LUZ" Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów pobliskich powiatów i gmin na dogodne dojazdy do stolicy Opolszczyzny.

Firma świadczy usługi w zakresie przewozów regularnych liniami autobusowymi, ale również z powodzeniem współpracuje na arenie międzynarodowej z biurami podróży na wycieczkach objazdowych po całym kontynencie.

Flota składająca się z ponad 50 pojazdów pozwala na dywersyfikowanie wachlarza usług, dlatego też "LUZ" prowadzi wynajem autobusów i mikrobusów na przejazdy krajowe oraz zagraniczne, jak i profesjonalną naprawę pojazdów mechanicznych (autobusy i samochody ciężarowe) połączoną z usługą holowania pojazdu do warsztatu lub w wyznaczone miejsce oraz wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy.

Wszystkie nasze autobusy posiadają licencję na przewozy krajowe i międzynarodowe.

Posiadanie własnego zaplecza technicznego w postaci warsztatów samochodowych, gdzie przed każdym wyjazdem nasze autokary przechodzą kontrolę stanu technicznego, pozwala nam zapewnić Naszym Pasażerom bezpieczną i przyjemną podróż.

Jeżeli potrzebujesz samochodu wraz z kierowcą na imprezę okolicznościową to służymy pomocą. Posiadamy limuzyny idealnie nadające się na wesela, czy też autobusy i mikrobusy, którymi obsłużymy dowolną ilość gości weselnych, na szkolenia, czy zabawy.

Obsługujemy również transfery z/do lotniska limuzynami i mikrobusami klasy VIP wraz z obcojęzycznym kierowcą.

Nasza oferta stale jest poszerzana oraz dopasowywana do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku.

Służąc Państwu nabytym doświadczeniem zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas 77 4547186
Napisz do nas biuro@luz.opole.pl
Odwiedź nas osobiście w Opolu przy ul. Krakowskiej 51/15.