Znajdź połączenie na naszych liniach autobusowych

Rozpocznij wpisywanie a system podpowie Ci nazwę przystanku.
Jeżeli chcesz poznać rozkład jazdy z Twojego przystanku uzupełnij tylko jedno pole wyszukiwarki i kliknij szukaj.

Szukaj
Masz pytanie o rozkład jazdy, zadzwoń: 774 547 186
UWAGA ! Godziny pracy biura w aktualnościach na głównej stronie.
Dzień dobry, jest
01.12.2022
11:02

Autobusy 24-32

Mercedes - Benz 818 D

Wyposażony w: 32 miejsca pasażerskie, skórzaną tapicerkę, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, wszystkie fotele z pasami bezpieczeństwa, system ABS i ASR, lodówkę, mikrofon, Audio/Video/DVD.
Norma emisji spalin EURO 4

Mercedes-Benz O 815D

Wyposażony w: 32 miejsca pasażerskie, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, wszystkie fotele z pasami bezpieczeństwa, systemy ABS i ASR, lodówkę, mikrofon.

Mercedes-Benz O 815D

Wyposażony w: 30 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, wszystkie fotele z pasami bezpieczeństwa, Wi-Fi, systemy ABS i ASR, lodówkę, mikrofon.

Mercedes-Benz 814D

Wyposażony w: 27 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, systemy ABS i ASR, lodówkę, mikrofon.

Mercedes-Benz O 815D

Wyposażony w: 26 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, wszystkie fotele z pasami bezpieczeństwa, systemy ABS i ASR, lodówkę, mikrofon.

Mercedes-Benz O 815D

Wyposażony w: 24 miejsca pasażerskie, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, wszystkie fotele z pasami bezpieczeństwa, Wi-Fi, systemy ABS i ASR, lodówkę, mikrofon.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.