Znajdź połączenie na naszych liniach autobusowych

Rozpocznij wpisywanie a system podpowie Ci nazwę przystanku.
Jeżeli chcesz poznać rozkład jazdy z Twojego przystanku uzupełnij tylko jedno pole wyszukiwarki i kliknij szukaj.

Szukaj
Dzień dobry, jest
18.07.2024
12:29

Autobusy 55-67

VDL Futura 148.440

Wyposażony w: 67 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną,WiFi, WC, Audio/Video/DVD, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 5

VDL Futura 148.460

Wyposażony w: 65 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, WC, Audio/Video/DVD, Wi-Fi, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 4

Setra S517 HD

Wyposażony w: 59 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, WiFi, WC, Audio/Video/DVD, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 6

 

VDL Futura 129.370

Wyposażony w: 57 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, WC, Audio/Video/DVD, Wi-Fi, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 6

Setra S417 GT-HD

Wyposażony w: 57 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, WiFi, WC, Audio/Video/DVD, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 5

Bova FHD Futura 127.365

Wyposażony w: 55 miejsc pasażerskich, klimatyzację, fotele z regulacją wzdłużną i poprzeczną, WC, Audio/Video/DVD, Wi-Fi, systemy ABS i ASR, cafe-bar, lodówkę, mikrofon.
Norma emisji spalin EURO 4

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.