Znajdź połączenie na naszych liniach autobusowych

Rozpocznij wpisywanie a system podpowie Ci nazwę przystanku.
Jeżeli chcesz poznać rozkład jazdy z Twojego przystanku uzupełnij tylko jedno pole wyszukiwarki i kliknij szukaj.

Szukaj
Dzień dobry, jest
18.07.2024
13:57

O spółce

Komercyjne Linie Autobusowe LUZ Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów pobliskich powiatów i gmin na dogodne dojazdy do stolicy Opolszczyzny.

Firma świadczy usługi w zakresie przewozów regularnych liniami autobusowymi, dowozy pracowników do zakładów pracy, ale również z powodzeniem współpracuje na arenie międzynarodowej z biurami podróży na wycieczkach objazdowych po całym kontynencie.

Flota składająca się z ponad 60 pojazdów pozwala na dywersyfikowanie wachlarza usług, dlatego też "LUZ" prowadzi wynajem autobusów i mikrobusów na przejazdy krajowe oraz zagraniczne, jak i profesjonalną naprawę pojazdów mechanicznych (autobusy i samochody ciężarowe) połączoną z usługą mobilnego warsztatu, holowania pojazdu do warsztatu lub w wyznaczone miejsce oraz wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy.

Wszystkie nasze autobusy posiadają licencję na przewozy krajowe i międzynarodowe.

Posiadanie własnego zaplecza technicznego w postaci warsztatów samochodowych, gdzie przed każdym wyjazdem nasze autokary przechodzą kontrolę stanu technicznego, pozwala nam zapewnić Naszym Pasażerom bezpieczną i przyjemną podróż.

Jeżeli potrzebujesz samochodu wraz z kierowcą na imprezę okolicznościową to służymy pomocą. Posiadamy limuzyny idealnie nadające się na wesela, czy też autobusy i mikrobusy, którymi obsłużymy dowolną ilość gości weselnych, na szkolenia, czy zabawy.

Obsługujemy również transfery z/do lotniska limuzynami i mikrobusami klasy VIP wraz z obcojęzycznym kierowcą.

Nasza oferta stale jest poszerzana oraz dopasowywana do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku.

Służąc Państwu nabytym doświadczeniem zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas 77 4547186
Napisz do nas biuro@luz.opole.pl
Odwiedź nas osobiście w Opolu przy ul. Krakowskiej 51/15.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.