Znajdź połączenie na naszych liniach autobusowych

Rozpocznij wpisywanie a system podpowie Ci nazwę przystanku.
Jeżeli chcesz poznać rozkład jazdy z Twojego przystanku uzupełnij tylko jedno pole wyszukiwarki i kliknij szukaj.

Szukaj
Masz pytanie o rozkład jazdy, zadzwoń: 774 547 186
Biuro czynne w dni robocze od 9:00 do 17:00
Dzień dobry, jest
02.06.2020
11:16

WAŻNY KOMUNIKAT

31.08.2019

Drodzy Pasażerowie,

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego chcieliśmy przypomnieć kilka najważniejszych zasad zakupu biletów miesięcznych w autobusach:

1) W autobusie jedynie przedłużamy bilet zapisany w em-karcie, tzn. kierowca nie ma możliwości zmiany danych pasażera, trasy, okresu ważności, czy rodzaju i wielkości ulgi.

2) Przedłużenia biletu w autobusie można dokonać tylko jeżeli przerwa w zakupach biletów miesięcznych nie była dłuższa niż 60 dni

3) Pasażerowie, którzy chcą nabyć w autobusie bilet na wrzesień, a nie mieli wykupionego biletu na sierpień mogą to zrobić, ale dopiero po dniu 01.09.2019. W innym przypadku kasa fiskalna automatycznie sprzeda bilet na pierwszy wolny miesiąc, czyli sierpień.

4) Pasażer musi okazać ważny dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub koniecznych do wprowadzenia zmian w biletach zapraszamy do naszego biura w Opolu (ul. Krakowska 51/15) w godzinach. 9.00-16.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.